Present Simple ćwiczenia pdf

Sprawne wsparcie nauki języka angielskiego dla maluchów
Nikomu nie należy tłumaczyć, jak ważny jest język angielski oraz to, aby dziecko zdołało jak najwcześniej uczyć się go w sposób efektywny. Powstały już ogromne wolumeny publikacji i poradników wskazujących na to, w jaki sposób można wspierać własne dziecko w zmaganiach się z obcym językiem. W tym miejscu próbujemy zebrać w pigułce jedne z najistotniejszych narzędzi, jakie okazały się efektywne w nauce języka angielskiego w większości wypadków.

have got ćwiczenia

Aktywna nauka języka angielskiego – w jaki sposób wspomóc potomka?
Najistotniejsze w nauce języka angielskiego w okresie dzieciństwa jest scalenie jej z zabawą. To daje optymalne rezultaty, zwłaszcza w owym czasie, gdy taka nauka jest wspomagana przez porządnego korepetytora. Dobrego – to oznacza, kochającego nie wyłącznie język angielski, lecz i dzieci, a do tego potrafiącego tę wiedzę oraz miłość przekazać.
Poza zatrudnieniem korepetytora wolno wspierać dziecko przez zachęcanie go do korzystania z takich pomocy dydaktycznych jak:
•    Flashcards
•    Książeczki interakcyjne
•    Ćwiczeniówki
Jako rodzic, któremu zależy na wzorowych zdolnościach językowych dziecka, musisz posiadać też dostępny umysł na ciągłe poszukiwanie idei, wskazówek, akcesoryjnych materiałów, które będą malucha ożywiać do pogłębiania nauki, odkrywania nowych słówek. Z czasami dziecko samo będzie domagało się dodatkowych bodźców, koniec końców pokocha ten drugi język, a owoce tej namiętności będą mu wspomagać przez całe życie – od zdobywania porządnych stopni w szkolnej ławie, po większe możliwości w kontekście kariery zawodowej.